پاتک

سبک بازی: کارتی – سرعت عملی

تعداد بازیکن:۲-۸ نفر

مناسب برای: ۵+ سال

زمان بازی: ۲۰-۳۰ دقیقه


چشم‌هایتان را باز کنید و دست‌هایتان را گرم کنید و برای یک پاتک برق‌آسا آماده شوید! شما به عنوان فرمانده یکی از این سفینه‌های فضایی باید دقت کنید تا دقیقا آن چیزی را بردارید که از مرکز فرماندهی به شما دستور داده شده‌است. برای پیروزی با دقت به تصاویر نگاه کنید و زودتر از دیگر سفینه ها، دستور را انجام دهید.

محتویات جعبه بازی

 •    ۵ نمونک چوبی
 •     ۶۰ کارت بازی
 •    

یک کیسه پارچه‌ای

 •  
 •     دفترچه قوانین بازی

در بازی هیجانی پاتک، سرعت عمل و تمرکز همزمان حرف اصلی را می‌زند. در این بازی بازیکنی که سریع‌تر از بقیه بتواند نمونک مورد نظر را بردارد، امتیاز می‌گیرد. در عین حال به دلیل اینکه در سرعت بالا ممکن است بازیکن در تشخیص درست دچار اشتباه شود، تمرکز نیز بسیار برای این بازی مهم است.

پاتک یک بازی هیجانی و سرعتی است که در آن بازیکنان باید در عین تمرکز و دقت، سریعا یکی از احجام بازی که در کارت رو شده دیده نمی شود، را بردارند. سرعت بالای حل مساله، به همراه دقت لازم برای حل آن، این بازی را به یک تجربه پرهیجان وشاداب تبدیل می‌کند که در عین حال برای افزایش قدرت تمرکز و تحلیل تصویر نیز بسیار مفید است.

  • افشین

  بازی.هایتان.خیلی.باحال.است

 • ساقى ساعى

  تبريك به اين همه خلاقيت ♥️

 • مهرزاده

  با سلام من بازی پاتک را پیش از این بازی کرده ام و بسیار هیجان انگیز و جالب است. اما متوسفانه چند جا برای خرید رفتم و بازی را نداشتند. کجا می توانم آن را تهیه کنم؟

  • سلام انشالله تا یک ماه آینده در فروشگاه های بزرگ و شهر کتاب ها میتونید تهیه کنید.

 • زهرا کشاورز

  سلام. بازی پاتک عالیه...الان چند سالی میشه این بازی را دارم و هنوز هم جذابیتش مثل روز اوله. گروه سنی مختلف از 7 ساله تا 60 ساله همه با هم فامیلی و خانوادگی این بازی را انجام میدیم...اما ما خودمون بعد از چند بار بازی یه قانون به بازی اضافه کردیم که به نظرم هم هیجان بازی را بیشتر کرده هم نظمش را. ما برای افرادی که به خطا به یکی از مهره ها دست بزنه جریمه گذاشتیم و این جریمه به توافق و هیجان بازی کم و زیاد میشه اما به صورت معمول یک عدد کارت جریمه هست. بازیکن بعد از خطا در برداشتن مهره موظفه یک کارت از کارت های خودش رو بذاره وسط. حالا کارت جدید روی کارت جریمه قرار میگیره و اگر دور جدید کسی کارت رو درست حدس بزنه هم کارت جریمه نفر یا نفرات قبل را برمیداره هم کارت جدید را. این کار باعث میشه افراد بدون فکر اقدام به برداشتن مهره نکنن و برای سرعت بخشیدن به بازی هم اگر کسی دچار خطا بشه فرصت برداشتن کارت با جواب صحیح را هم از بقیه میگیره. زمانی که چند نفر همزمان خطا کنن یا طی چند مرحله حرکت اول خطا باشه، با جمع شدن کارت ها هیجان برای پیدا کردن پاسخ صحیح خیلی بالا میره چون ممکنه یهو پنج کارت نصیب بازیکن بشه :) من به عنوان نویسنده بخش گرافیک و طراحی صنعتی سایت تحلیلی هنری "خط" فعالیت دارم و این بازی را در سایت معرفی کردم. www.khatmag.ir موفق و پیروز باشید ارشد طراحی صنعتی، تهران

  • سلام دوست عزیز :) در ابتدا باید بگم که خیلی خیلی خوشحالیم که دوستانی چون شما داریم و به خود می بالیم! :) چه خوب که انقدر از بازی پاتک لذت می برید و قانون عالی ای به بازی اضافه کردید!! سپاسگزارم از توجه و لطف شما :)