کارگاه مبانی طراحی بازی‌های رومیزی با برونو فدوتی

 

در سال ۹۷ و برای اولین بار در ایران، حاصل اولین همکاری قانونی یک ناشر ایرانی با طراح خارجی به بازار عرضه شد. بازی دژ، که نسخه ایرانی بازی محبوب Citadels است، به همت نشر هوپا و یاری طراح فرانسوی این بازی برونو فدوتی تولید و منتشر شد. این اولین قدم برای آغاز همکاری‌های سازنده بین اعضای بزرگ جامعه بازی‌های رومیزی ایرانی با دانش و بازار بین‌المللی بود و دریچه‌ رشد این سرگرمی در قالب همکاری‌های برون‌مرزی را باز کرد. 

 

تابستان امسال، این طراح بزرگ فرانسوی به دعوت نشر هوپا به ایران سفر خواهد کرد. حضور این طراح خبره، که بیش از ۱۰۰ بازی منتشر شده در کارنامه خود دارد، فرصت آموزشی مناسبی است تا علاقه‌مندان به طراحی بازی، به ویژه طراحی بازی‌های رومیزی دانش خود را به درجات بین‌المللی افزایش دهند.

با توجه به رشد و گسترش سریع و چشم‌گیر بازی‌های رومیزی در ایران، افراد زیادی هستند که مشتاق‌اند فضای طراحی این نوع از سرگرمی را تجربه کنند. اما تازگی این پدیده و نبود بستری مناسب برای فراگیری روش‌ها و مبانی طراحی بازی‌های رومیزی، علاقه مندان را با سؤالات زیادی مواجه کرده است.

در این کارگاه یک روزه که از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰ روز ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ در کافه برد برگزار خواهد شد برونو فدوتی، طراح شناخته شده‌ی فرانسوی به بررسی بعضی از سرفصل‌های مهم این حوزه می‌پردازد. علاقه‌مندان به طراحی بازی‌های رومیزی و طراحان می‌توانند با حضور در این کارگاه یک روزه، ضمن آشنایی با فدوتی، فعالیت‌های او و بعضی از مباحث مهم دنیای طراحی، پرسش‌های خود را در این زمینه مطرح کنند.

توجه!

این کارگاه به زبان انگلیسی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این کارگاه،‌ باید درک نسبی از زبان انگلیسی داشته باشند. البته برای تسهیل ارتباط بین مدرس و شرکت‌کنندگان در طول کارگاه مترجم حاضر خواهد بود.

 

برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به  صفحه‌ی این رویداد درسایت ایوند مراجعه نمایید.


https://evand.com/events/bruno-workshop  • یگانه امینی

    ممنون از کتاب ها و بازی های خوبتپن

  • Setayesh

    Great

  • Arsam Emamzadeh

    شما فکر های عالی ای دارید