استفاده از سایت

نحوه خرید آنلاین و پیگیری سفارشات

برای خرید آنلاین می‌توانید پس از عضویت در سایت و با ورود به صفحه محصولات، خرید خود را انجام داده و منتظر بررسی و ارسال بمانید. راه دیگر نیز خرید از وبسایت دیجی‌کالا است.

دیجی کالا

همچنین خریدهای انجام شده را می‌توانید از طریق شماره 09361308564 در «تلگرام» و «بله» پیگیری کنید.

حساب کاربری و مزایای عضویت در سایت

برای عضویت در سایت، با درج مشخصات خود در قسمت ثبت ‌نام به عضویت وبسایت هوپا درآمده و از مزایایی مانند تخفیفات، پشتیبانی قطعات، شرکت در قرعه‌کشی، خبرنامه، امکان ثبت نظر، معرفی افراد و… برخوردار شوید.

قابل ذکر است برای هر یک از موارد ذکر شده به صورت جداگانه در وبلاگ و اینستاگرام هوپا اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام

استفاده از خدمات پشتیبانی و انتقادات و پیشنهادات

در صورت مشاهده و بروز مشکل در نحوه ارسال محصولات، مشکلات سایت و… و یا درخواست پشتیبانی، می‌توانید از طریق شماره 09361308564 در «تلگرام» و «بله» انتقادات و پیشنهادات خود را به واحد مدیریت مجموعه هوپا اطلاع دهید. همکاران ما در این بخش، تمامی انتقادات شما را بررسی و در صورت نیاز و در راستای جلب رضایت شما، تصمیمات مورد نیاز را اتخاد خواهند کرد.

نحوه امتیازگیری و استفاده از کیف پول

می‌توانید با عضویت، خرید، مشارکت و فعالیت‌های دیگر در وبسایت هوپابازی امتیاز کسب کنید و در کنار برخورداری از مزایای باشگاه مشتریان هوپا، امتیازات کسب شده را در کیف پول خود به تخفیف نقدی تبدیل کنید.

لیست امتیازات

برای این کار باید پس از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شوید و با ورود به قسمت «امتیازات من»  امتیازات کسب شده خود را مشاهده و یا در قسمت «کیف پول من»، امتیازات خود را تبدیل تخفیف نقدی کنید.

قفسه بازی چیست و چه مزایایی دارد؟

پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در وبسایت هوپابازی و درج کد محصولات در قسمت قفسه بازی، می‌توانید از مزایای گوناگونی که فقط مربوط به آن بازی می‌باشد بهره‌مند شوید.

حساب کاربری

برای اطلاع از چگونگی کسب کد انحصاری وارد قسمت قفسه بازی در حساب کاربری خود شوید.

قوانین و مقررات سایت

برای مشاهده قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی هوپا به لینک زیر مراجعه فرمایید.

قوانین و مقررات

دریافت قطعات بازی‌ها

اگر پس از جعبه‌گشایی، یا خرابی و کمبود قطعات مواجه شده‌اید، می‌توانید از طریق شماره 09361308564 در «تلگرام» و «بله» با واحد فروش در تماس بوده و قطعه‌ی مورد نظرتان را به همکاران ما در این واحد درخواست دهید. سپس منتظر تماس همکاران ما در واحد فروش بمانید تا در صورت امکان قطعه مورد نظر برایتان ارسال گردد.

فروشگاه‌ها

فروشگاه‌های هوپا

هم اکنون مجموعه هوپا دارای 4 فروشگاه در 4 منطقه از تهران می‌باشد. گیشا، میدان قبا، کوی بیمه و یوسف‌آباد.
شما می‌توانید با رفتن به لینک زیر از آدرس و ساعات کاری فروشگاه‌های رسمی هوپا با خبر شوید.

فروشگاه‌های هوپا

سایر فروشگاه‌های فروشنده بازی‌های هوپا

بازی‌های مجموعه هوپا به صورت فیزیکی عمدتا در فروشگاه‌های رسمی هوپا در 4 منطقه از تهران عرضه می‌شوند. اما در صورت عدم دسترسی به فروشگاه‌های رسمی، می‌توانید با مراجعه به سایر کتاب‌فروش‌ها و اسباب‌بازی فروشی‌های معتبر، محصولات هوپا را به صورت فیزیکی خریداری کنید.

خرید عمده محصولات و مشارکت در فروش با هوپا

از آنجایی که یکی از اهداف اصلی مجموعه هوپابازی، گسترش و فرهنگ‌سازی در زمینه بازی‌های رومیزی است، از همکاری با افراد حقیقی و حقوقی و همچنین مجموعه‌های مختلفی در سراسر کشور که قصد خرید عمده محصولات هوپا را دارند، استقبال می‌کنیم.

جهت پیشبرد این اهداف، می‌توانید از طریق شماره 09361308564 در «تلگرام» و «بله» با واحد مدیریت یا فروش هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.

همکاری با هوپا

ارسال طرح بازی

اگر یک بازی طراحی کرده‌اید، پس از مطالعه فایل ذیل و کسب اطلاعات کافی از نوع همکاری هوپا با سایر طراحان بازی و با توجه به چشم‌اندازهای هوپا، به لینک زیر بروید و فرم ارسال طرح بازی را پر نموده و منتظر تماس همکاران ما در واحد تحقیق و توسعه بمانید.

طراحان بازی

حضور و فعالیت در باشگاه بازی‌آزمایی

برای حضور در باشگاه بازی آزمایی هوپا و شرکت در بازی‌آزمایی‌های بازی‌هایی که هوپا قصد پرداختن به آنها را دارد، می‌توانید پس از  مراجعه به لینک زیر و پر کردن فرم موجود در صفحه باشگاه بازی‌آزمایی و درج مشخصات، نام خود را وارد لیست همراهان ما در باشگاه بازی‌آزمایی کرده تا در صورت نیاز برای حضور در بازی‌آزمایی‌ها با شما تماس گرفته شود.

قابل ذکر است حضور و فعالیت‌ در این باشگاه برای اعضا مزایای مختلفی خواهد داشت که در لینک زیر به آنها پرداخته‌ایم.

باشگاه بازی‌آزمایی

فرصت‌های شغلی و ارسال رزومه

مجموعه هوپا بازی همواره در صدد افزایش و بهبود نیروی کار خود در زمینه‌های مربوط به بازی می‌باشد. از این رو از شما عزیزان دعوت می‌کنیم رزومه کاری خود را در فرم موجود در صفحه فرصت‌های شغلی وارد نمایید تا در زمان مناسب و در راستای جذب و افزایش نیروی انسانی با شما تماس بگیریم.

فرصت‌های شغلی

درخواست حمایت از هوپا

اگر قصد ایجاد یک تعامل در حوزه فعالیت‌های مجموعه هوپابازی، از نوع حمایت‌های مادی و یا حتی معنوی (اسپانسرشیپ) از طرف مجموعه هوپا را دارید، می‌توانید از طریق شماره 09361308564 در «تلگرام» و «بله» با واحد مدیریت هماهنگی‌های لازم را به عمل آورید.