استفاده از سایت

نحوه خرید آنلاین و پیگیری سفارشات

برای خرید آنلاین می‌توانید پس از عضویت در سایت و با ورود به صفحه محصولات، خرید خود را انجام داده و  منتظر بررسی و ارسال بمانید. راه دیگر نیز خرید از وبسایت دیجی‌کالا و صفحه رسمی هوپا از طریق لینک زیر در دیجی‌کالا است. قابل ذکر است تخفیفات و نحوه ارسال هر دو زیر نظر مجموعه هوپا می‌باشد.

دیجی کالا

همچنین استعلام قیمت و پیگیری خریدهایی که از وبسایت هوپابازی انجام داده‌اید را می‌توانید از طریق شماره واتس اپ 09361308564 انجام دهید.

حساب کاربری و مزایای عضویت در سایت

برای عضویت در سایت، با درج مشخصات خود در قسمت ثبت ‌نام به عضویت وبسایت هوپا درآمده و از مزایایی مانند تخفیفات، پشتیبانی قطعات، شرکت در قرعه‌کشی، خبرنامه، امکان ثبت نظر، معرفی افراد و… برخوردار شوید.

قابل ذکر است برای هر یک از موارد ذکر شده به صورت جداگانه در وبلاگ و اینستاگرام هوپا اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام

ارسال تیکت، استفاده از خدمات پشتیبانی و انتقادات و پیشنهادات

در صورت مشاهده و  بروز مشکل در نحوه ارسال محصولات، مشکلات سایت، شیوه پاسخگویی، پشتیبانی و… پس از ثبت نام و ورود به صفحه حساب کاربری خود، آن را از طریق تیکت به  واحد مدیریت مجموعه هوپا اطلاع دهید. همکاران ما در این بخش، تمامی انتقادات شما را بررسی و در صورت نیاز و در راستای جلب رضایت شما، تصمیمات مورد نیاز را اتخاد خواهند کرد.برای استفاده از خدمات پشتیبانی هوپا و همچنین در جهت برطرف کردن مشکلات لحظه‌ای  و بالا بردن رضایت شما مخاطبان عزیز، می‌توانید با ورود به بخش تیکت‌ها در پیشخوان حساب کاربری خود، مشکل مورد نظر خود را بیان و با پشتیبانی هوپا به این طریق در ارتباط باشید.

حساب کاربری

نحوه امتیازگیری و استفاده از کیف پول

می‌توانید با عضویت، خرید، فعالیت و مشارکت در وبسایت هوپابازی امتیازات بیشتری دریافت نموده و در کنار برخورداری از مزایای باشگاه مشتریان هوپا، پس از تبدیل آنها به مبلغ مورد نیاز در کیف پول خود، از تخفیف هنگام خرید نیز برخوردار شوید.

می‌توانید پس از ثبت نام و با ورود به قسمت امتیازات من در صفحه حساب کاربری امتیازات کسب شده خود را مشاهده و با در قسمت کیف پول من، امتیازات خود را تبدیل تخفیف نقدی کنید.

حساب کاربری

قفسه بازی چیست و چه مزایایی دارد؟

پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در وبسایت هوپابازی و درج کد محصولات در قسمت قفسه بازی، می‌توانید از مزایای گوناگونی که فقط مربوط به آن بازی می‌باشد بهره‌مند شوید.

حساب کاربری

قوانین و مقررات سایت

برای مشاهده قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی هوپا به لینک زیر مراجعه فرمایید.

قوانین و مقررات

دریافت قطعات بازی‌ها

اگر پس از جعبه‌گشایی، با خرابی و کمبود قطعات مواجه شده‌اید، پس از عضویت در سایت و وارد کردن مشخصات بازی، به فرم خدمات پس از فروش، که فقط برای اعضای سایت قابل رویت است مراجعه کرده و پس از انتخاب بازی مورد نظر، قطعه مذکور و توضیحات تکمیلی، منتظر تماس همکاران ما در واحد فروش بمانید تا در صورت امکان قطعه مورد نظر برایتان ارسال گردد.

ثبت نام

فروشگاه‌ها

فروشگاه‌های هوپا

هم اکنون مجموعه هوپا دارای 5 فروشگاه در 5 منطقه از تهران می‌باشد. گیشا، تهرانپارس، میدان قبا، کوی بیمه و یوسف‌آباد.
شما می‌توانید با رفتن به لینک زیر از آدرس و ساعات کاری فروشگاه‌های رسمی هوپا با خبر شوید.

فروشگاه‌های هوپا

سایر فروشگاه‌های فروشنده بازی‌های هوپا

بازی‌های مجموعه هوپا به صورت فیزیکی عمدتا در فروشگاه‌های رسمی هوپا در 5 منطقه از تهران عرضه می‌شوند. اما در صورت عدم دسترسی به فروشگاه‌های رسمی، می‌توانید با رفتن به لینک زیر از محل و ساعات کاری سایر فروشندگان بازی‌های هوپا در سراسر کشور مطلع شوید.

همکاران هوپا

خرید عمده محصولات و مشارکت در فروش با هوپا

از آنجایی که یکی از اهداف اصلی مجموعه هوپابازی، گسترش و فرهنگ‌سازی در زمینه بازی‌های رومیزی است، از همکاری با افراد حقیقی و حقوقی و همچنین مجموعه‌های مختلفی در سراسر کشور که قصد خرید عمده محصولات هوپا را دارند، استقبال می‌کنیم.

جهت پیشبرد این اهداف، لطفا پس از پر کردن فرم زیر و درج اطلاعات مورد نیاز، منتظر تماس همکارانمان در واحد فروش بمانید تا در صورت امکان این همکاری ایجاد گردد.

<div id=”SNutPs7″><script type=”text/JavaScript” src=”https://survey.porsline.ir/embed/SNutPs7/?height=100%;width=100%;border=none;”></script></div>

همکاری با هوپا

ارسال طرح بازی

اگر یک بازی طراحی کرده‌اید، پس از مطالعه فایل ذیل و کسب اطلاعات کافی از نوع همکاری هوپا با سایر طراحان بازی و با توجه به چشم‌اندازهای هوپا، به لینک زیر بروید و فرم ارسال طرح بازی را پر نموده و منتظر تماس همکاران ما در واحد تحقیق و توسعه بمانید.

طراحان بازی

حضور و فعالیت در باشگاه بازی‌آزمایی

برای حضور در باشگاه بازی آزمایی هوپا و شرکت در بازی‌آزمایی‌های بازی‌هایی که هوپا قصد پرداختن به آنها را دارد، می‌توانید پس از  مراجعه به لینک زیر و پر کردن فرم موجود در صفحه باشگاه بازی‌آزمایی و درج مشخصات، نام خود را وارد لیست همراهان ما در باشگاه بازی‌آزمایی کرده تا در صورت نیاز برای حضور در بازی‌آزمایی‌ها با شما تماس گرفته شود.

قابل ذکر است حضور و فعالیت‌ در این باشگاه برای اعضا مزایای مختلفی خواهد داشت که در لینک زیر به آنها پرداخته‌ایم.

باشگاه بازی‌آزمایی

فرصت‌های شغلی و ارسال رزومه

مجموعه هوپا بازی همواره در صدد افزایش و بهبود نیروی کار خود در زمینه‌های مربوط به بازی می‌باشد. از این رو از شما عزیزان دعوت می‌کنیم رزومه کاری خود را در فرم موجود در صفحه فرصت‌های شغلی وارد نمایید تا در زمان مناسب و در راستای جذب و افزایش نیروی انسانی با شما تماس بگیریم.

فرصت‌های شغلی

درخواست حمایت از هوپا

اگر قصد ایجاد یک تعامل در حوزه فعالیت‌های مجموعه هوپابازی، از نوع حمایت‌های مادی و یا حتی معنوی از طرف مجموعه هوپا را دارید، پس از پر کردن فرم حمایت موجود در لینک زیر و همچنین درج توضیحات لازم، منتظر تماس همکاران ما بمانید.

حمایت