جادوگران سر به هوا!

 

نویسندگان و طراحان بازی علاقه خاصی به زمینه جادوگری و کیمیاگری دارند. تمی جذاب و دوست داشتنی با عناصری هیجان انگیز! پر از جادوگرانی با روپوش های یک دست و کلاه هایی سوزنی شکل بر سر، که با چوب جادویشان اشیا را به پرواز در می آورند و سنگ ها و فلزات بی ارزش را به الماس و عقیق و زمرد تبدیل می کنند.


در اغلب داستان های جادوگری، مدرسه ای هم برای آشنایی هنرجویان و علاقمندان با علوم کیمیاگری و جادوی طبیعی وجود دارد. داستان بازی جدید هوپا، که به زودی تولید خواهد شد، نیز در یکی از همین مدارس می گذرد. مدرسه فنون جادوگری و کیمیاگری "علم و جنبل"، که پر است از هنرجویانی که تلاش می کنند تا در کلاس های اساتید این فنون، بهترین نمرات را کسب کنند و به عنوان جادوگر یا کیمیاگری ماهر فارغ التحصیل شوند.

 

داستان بازی: در این بازی شما نقش هنرجویانی را بازی می کنید که در نبود استاد سر کلاس، با شیطنت های خود تمام اشیای کلاس را به سنگ های قیمتی تبدیل می کنید. در این بازی 3 تا 6 نفره، هر بازیکن در نقش یکی از هنرجویان مدرسه جادوگری، کارت شخصیت خود را (با ظاهری متفاوت) در اختیار دارد. همچنین هر بازیکن یک چوب جادو نیز در اختیار دارد که به وسیل آن باید سنگ های قیمتی روی سطح میز کلاس را زودتر از دیگر جادوگران، به دست آورد.

 

روش بازی: در هر دست بازی، جواهراتی روی کارت های میز قرار می گیرد. سپس بازیکنان با گفتن "اجی، مجی...بوم!" همزمان با یکدیگر، چوب های جادویشان را به سمت یکی از کارت ها هدف می گیرند. اگر دوبازیکن به یک میز اشاره کنند هیچ جواهری به دست نمی آورند، اما اگر بازیکنی به تنهایی به یک میز اشاره کند می تواند تمام جواهرات روی میز را برداشته و روی کارت شخصیت خود قرار دهد. البته این تازه شروع ماجراست! چون بازیکنان می توانند به جای اشاره به جواهرات روی میز، به جواهرات روی کارت شخصیت دیگر بازیکنان اشاره کنند و جواهرات دیگران را به دست آورند!

 

بازی اجی، مجی... بوم از دسته بازی های مهمانی و دورهمی حساب می شود که با قوانین کم و بسیار ساده، می تواند به راحتی به دیگران آموخته شود. این بازی در دسته بازی های سرعت عمل و ذهن خوانی قرار می گیرد. در طول بازی بازیکنان تلاش می کنند تا نه تنها جواهرات بیشتری را به دست آورند، بلکه جواهرات خود را از دسترس دیگران محفوظ بدارند. این بازی هیجانی و جذاب بر اساس طرحی از "یوشیترو شینوهارا" در استودیو طراحی بازی هوپا، بازطراحی شده و به زودی در دسترس علاقمندان جادوگری قرار خواهد گرفت! • پاشا مصطفوی

  شمابهترین ناشر دنیا هستید

 • محمد متین بندریان

  بازی دژ کی به بازار می آید?

  • سلام.انشالله یک ماه آینده

 • سارینا

  انتشارات هوپا بهترین انتشارات هستند

 • ابوالفضل مظاهری

  بازی بازی

 • سعیده بخشایی

  شما بهترین کتابها و بازیهارو دارید

 • ELENA

  هوپا بهترينه :^)