رویداد روز جهانی بازی های رومیزی ۲۰۱۸

امسال هم مانند سال‌های گذشته، در روزهای ابتدای اردیبهشت در سراسر دنیا روز جهانی بازی‌های رومیزی برگزار می‌شود. این روز به نوعی یک جشن برای علاقمندان بازی‌های فکری و رومیزی و فرصتی است برای آشنا کردن دیگران با این سرگرمی جذاب و لذت‌بخش. روز جهانی در سال ۲۰۱۸ در ایران در روز جمعه ۷ اردیبهشت برگزار می‌شود، و مراکزی مانند کافه‌ها، آموزشگاه‌ها، و کتابخانه‌ها آماده‌ی همراهی علاقمندان و شرکت‌کنندگان در این رویداد جهانی می‌باشند.

 

در مورد رویداد
در روز جهانی بازی‌های رومیزی علاقمندان می‌توانند با مراجعه به مراکز برگزارکننده‌ی این رویداد، از صبح تا شب، با بازی‌های رومیزی سرگرم شوند. برگزارکنندگان با آموزش بازی‌ها به شرکت‌کنندگان شرایط لازم برای لذت بردن از این سرگرمی را به رایگان فراهم می‌کنند. سال گذشته این رویداد در ۷ شهر کشور برگزار شد و بیش از ۲۰۰۰ نفر در ۲۰ مرکز مختلف با بازی‌های رومیزی سرگرم شدند.

 

مراکز برگزاری
امسال انجمن بازی‌های رومیزی (زیر مجموعه فدراسیون ورزش‌های همگانی) مسوولیت هماهنگی مراکز برگزاری در شهرهای مختلف کشور را عهده‌دار است. شما می‌توانید با مراجعه به سایت این انجمن http://www.mindsports.ir از مراکز برگزارکننده‌ی این رویداد و سانس‌های برگزاری مطلع شوید.

 

برنامه‌ی هوپا
برنامه‌ی نشر هوپا برای روز جهانی امسال شامل رونمایی از دو بازی جدید است. ما قصد داریم تا یک نسخه‌ی قابل بازی از بازی‌های «دژ» و «اجی مجی... بوم!» را در روز رویداد با شرکت‌کنندگان بازی کنیم. البته این دو بازی هنوز تولید نشده‌اند و در روز رویداد فقط یک نسخه‌ی ماکت برای آزمایش و بازی همراهمان خواهد بود. مراکز و سانس‌های این رونمایی را به زودی از طریق شبکه‌های اجتماعی بازی هوپا به اطلاعتان می‌رسانیم. پس اگر دلتان می‌خواهد که این بازی‌ها را قبل از عرضه به بازار بازی کنید روز رویداد به ما ملحق شوید.

به امید دیدار شما در روز جهانی بازی‌های رومیزی در ۷ اردیبهشت...

  • امیرحسین درزی

  سلام. لطفا تاریخ دقیق انتشار دژ و اجی محی بوم رو بگید یا اینکه حداقل یه خبری یا عکسی ازشون تو سایت بزارید . بازی هاتون محشره .

  • سلام انشالله تا یک ماه آینده به بازار می آید دوست عزیز و به زودی اطلاعات و اخبار بیشتری قرار داده می شود.

 • امیرحسین درزی

  سلام بازی دژ بسیار عالی بود و خیلی لذت بردیم . بازی چیستین و اجی مجی بوم در چه فصلی میان ؟ با تشکر.

  • سلام دوست عزیز این بازی ها پاییز می آیند. ممنون از شما امیدواریم همیشه با بازی های هوپا لذت ببرید. :)

 • امیرحسین درزی

  سلام . خیلی وقته که مقاله نمی گذارید . خواهشا درباره ی بازی های آیندتون بیشتر توضیح بدید . لطفا .🙏.

  • سلام امیرحسین جان :) انشالله به زودی حتما مطالبی در مورد بازی های جدید در سایت گذاشته می شود. ممنون از توجه شما دوست عزیز