رویداد روز جهانی بازی های رومیزی۲۰۱۷

از سال 2012، هر ساله، مجموعه چند رسانه ای Geek & Saundry روزی را با عنوان جهانی بازی های رومیزی در ماه آوریل برگزار می کند. در این روز، که به شکل منظمی در کشورهای مختلف دنیا برگزار می شود، علاقمندان این سرگرمی می توانند با مراجعه به مراکز مشخصی، به طور رایگان بازی کنند. این مراکز را به طور معمول کافه ها، موسسات آموزشی و کتابخانه ها تشکیل می دهند. اولین رویداد در سال 2012  در 60 کشور به شکل هماهنگ برگزار شد، این تعداد در رویداد بعدی در سال 2013 به 70 کشور رسید که کل 7 قاره را در بر داشت و در مجموع شامل 3000 رویداد می شد.

 

سال 2016 ایران نیز به جمع برگزار کنندگان این رویداد پیوست. 3 مرکز بازی در تهران و 3 مرکز در شهرهای شیراز، اصفهان و بوشهر، میزبان بیش از 1000 نفر از علاقمندان به این سرگرمی بی نظیر در ایران بودند. در این رویداد که از ساعت 8 صبح تا 10 شب  9 اردیبهشت 1395برگزار شد، شرکت کنندگان با انواع بازی های رومیزی و دورهمی سرگرم شدند و دوستان جدیدی پیدا کردند.

 

امسال هم این رویداد جذاب و دوست داشتنی قرار است در ابعاد بزرگتر و با تعداد مراکز بالاتر و ظرفیت بیشتر برگزار شود. 15 مرکز مختلف در شهرهای تهران، شیراز، گرگان، رشت، قزوین، مشهد و لار پذیرای علاقمندان بازی های رومیزی هستند. در این مراکز بازی های متنوع داخلی و خارجی برای بازی کردن به رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. نشر هوپا نیز در هکاری با این رویداد، بازی های منتشر شده خود را در اختیار این مراکز قرار داده است.

 

روز جهانی بازی های رومیزی، روزی است برای دورهم بودن و آشنا شدن و آشنا کردن... روزی برای دوستی های بیشتر، معاشرت و ثبت لحظات و داستان های به یاد ماندنی... به امید دیدار شما در 8 اردیبهشت 96. • سارینا زارعی

  سلام من عاشق بازی استوژیت پلاس هستم

 • محمد متین بندزیان

  شما بهترین ناشر دنیا هستید

 • اندیشه روشن

  من عاشق انتشارات هوپا هستم

 • کارن فرهادی

  من عاشق برنامه تونم اگه می شده همون جوری ادامه بدین یا خوب تر کنین