گزارش

مسابقه نقاشی کاپوچین و بررسی نتایج

مسابقه نقاشی کاپوچین و بررسی نتایج

مسابقه نقاشی کاپوچین

مجموعه هوپا در بهار 1399 در صفحه اینستاگرام خود اعلامیه ای در قالب پست، مبنی بر برگزاری یک مسابقه با عنوان مسابقه نقاشی کاپوچین منتشر کرد. (برای دیدن پست اینجا را کلیک کنید) کاپوچین یک بازی سرعتی، مهارتی است که بازیکنان پس از رو شدن هر کارت، باید سعی کنند در سریع ترین زمان ممکن لیوانک های موجود در بازی را مطابق با ترکیب و رنگ تصویرهای روی کارت بچینند.

تصمیم بر این شد که هوپا افزونه جدیدی را به بازی اضافه کند. قرار بر این شد تمام هوپایی ها که با بازی کاپوچین آشنایی دارند، در روند تولید افزونه جدید بازی همراه هوپا باشند.

شرایط شرکت در مسابقه نقاشی کاپوچین

به اینصورت که طرح های خود را با هر وسیله نقاشی اعم از آبرنگ، مداد رنگی، مداد شمعی و… که در دسترس دارند و با توجه به فرم اصلی بازی که استفاده از 5 رنگ آبی، قرمز، سبز، زرد و مشکی است برای ایمیل کاپوچین یا اینستاگرام هوپا ارسال کنند. همچنین طرح اصلی را تا انتخاب 36 برنده نهایی نزد خود نگه دارند

کاپوچین

شرکت کنندگان مسابقه نقاشی کاپوچین تا ابتدای تیر ماه 99 مجاز به شرکت در مسابقه بودند. اما استقبال بی نظیر شما هوپایی های عزیز سبب شد تا زمانی که ارسال طرح ها ادامه پیدا کرد، مسابقه را نیز ادامه دهیم.

نتیجه نهایی

داوران مسابقه با وسواس بسیار و پس از برگزاری جلسات متعدد و بررسی ابعاد مختلف هر طرح که شامل

جذابیت، خلاقیت و حفظ منطق بازی

می‌باشد آنها را مورد مباحثه قرار دادند.  سپس هر کدام از داوران طرح های منتخب خود را اعلام کردند. سپس مجددا انتخاب های مشترک را نیز برای اعلام نهایی برندگان بازبینی قرار دادند. نهایتا به این نتیجه رسیده اند که با توجه به حجم زیاد شرکت کنندگان… به جای 36 برنده، 54 طرح را به عنوان برنده نهایی مسابقه نقاشی کاپوچین اعلام کنند.

پس از انتخاب نهایی، طرح ها توسط تیم طراحی هوپا یک به یک و به جهت یکپارچه سازی و تبدیل به کارتهای قابل چاپ، اصلاح رنگ و سایز شده و همچنین… نام برندگان به آنها اضافه و آماده چاپ می‌باشند.

در حال حاضر به دلیل استاندارد سازی بسته‌ بندی افزونه های هوپا و تا زمان تولید آنها، کارتهای جدید کاپوچین برای فروش آماده نمیباشند.  به محض تولید جعبه های جدید، کارتهای جدید نیز وارد بازار می‌شوند.

کاپوچین پلاس

برای اطلاع از اخبار هوپا به صفحه اینستاگرام و برای خرید محصول به صفحه فروشگاه هوپا سر بزنید.

 

 

 

1 دیدگاه در “مسابقه نقاشی کاپوچین و بررسی نتایج

  1. عرفان شه نهاد شه نهاد گفت:

    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.